Ads Top

Kahkaha Bombardımanı Ailecek Şaşkınız Fragmanı Yayınlandı

Ailecek Şaşkınız filminden kahkaha bombardımanı yeni fragman yayınlandı.

   

Başarılı oyuncu Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni filmi 'Ailecek Şaşkınız' 2 Mart'ta vizyona girecek . Merakla beklenen film fragmana bakılırsa bizleri çok güldürecek. 

Yapımcı Yönetmen: Şelçuk Aydemir


TR 40 33 Productions'ın yapımcılığını üstlendiği, Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği filmde, babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat (Ahmet Kural) ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan (Murat Cemcir) 7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisiyle 2 Mart'ta izleyiciyle  buluşacak.
Çalgı Çengi , Düğün Dernek filmleri ile tanınan Ahmet Kural ve Murat Cemcir bu filmde  başrollerini Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt ve Günay Karacaoğlu ile paylaşıyor.

Babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat'ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif'e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat'ı bir hayli zorlayacaktır..
Yerli komedi filminde Kural ve Cemcir'e, Saadet Işıl Aksoy, Çağlar Ertuğrul, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Mustafa Alabora ve Çağlar Ertuğrul da eşlik ediyor.

Fragman

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.