Ads Top

Uzun yıllardır sosyal medyada gerek samimiyeti gerek yürekleri ağıza getiren korkusuz mizansenleri gerekse içtenliği ile takipçilerini kahkahaya boğan Facia Üçlü ekibi bu yaz bizleri çok güldürecek. Sefa Kındır, Mami Emen ve Emre Gül'ün başrollerini paylaştığı Facia Üçlü sinema filmi 24 Ağustos'ta beyazperde de  yerini alacak. Youtube platformunda yayınladığı videolarıyla güldüren genç komedyenler bu sefer bizleri sinemada güldürecek.

Filmde Deniz Oral, Hülya Şen, Yakup Yavru gibi usta oyuncular yer alırken Ömer Faruk Bostan, Ahmet Parlak ve Heijan gibi sanatçılar da müziği ile filme renk katıyor. Sosyal medyanın fenomen isimleri de konuk oyuncu olarak filme renk kattılar. Nez Demir, Selçuk Büyük, Gizem Tan, Fırat Kaymak gibi birçok fenomen filmin kahkaha dozunu arttırdı. Adana ve Osmaniye çevresinde geçen film üçlünün hayatlarının kesişmelerini konu alıyor. Kaderin sillesini yemiş karakterlere hayat veren üçlünün bitirim halleri filmi yaşatırken Emre'nin başına gelen talihsizlikler izleyiciyi kahkahalara boğacak.

Kurban Bayramının son günü izleyici ile buluşacak olan "Facia Üçlü" sinema filmi şimdiden kendinden merakla söz ettiriyor.

4 TME Films ve Efektif Sanat'ın ortak yapımcılığı ile beyazperdeye aktarılan filmin yönetmen koltuğunda Ramazan Özer otururken senaryosunu ise Gurbet Gurur Cantürk kaleme almıştır.

Merak edilen film için 24 Ağustosta Sinemada buluşuyoruz.
Film yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.